Inne podłogi

W salonie podłóg Intar w Ostrowie Wielkopolskim obok produktów Krono Original dostępne są podłogi wysokiej jakości innych producentów- Quick Step (podłogi laminowane i winylowe) i Baltic Wood (podłogi z drewna naturalnego) oraz Wineo (podłogi winylowe).

QUICKSTEP

Niezależnie od tego, czy podobają Ci się posadzki nowoczesne lub tradycyjne, podłogi laminowane Quick-Step są oferowane w szerokiej gamie rozmiarów desek, różnych rodzajach struktury drewna, bogatej palecie kolorów i wielu atrakcyjnych teksturach i rowkach.

KOLEKCJE PŁYT LAMINOWANYCH

Kolekcja Arte Quickstep
Kolekcja Classic Quickstep
Kolekcja Creo Quickstep
Kolekcja Arte Kolekcja Classic Kolekcja Creo
Kolekcja Eligna Quickstep Kolekcja Eligna Wide Quickstep Kolekcja Elite Quickstep
Kolekcja Eligna Kolekcja Eligna Wide Kolekcja Elite
Kolekcja Exquisa Quickstep Kolekcja Impresive Quickstep Kolekcja Impresive Ultra Quickstep
Kolekcja Exquisa Kolekcja Impresive Kolekcja Impresive Ultra
Kolekcja Largo Quickstep
Kolekcja Majestic Quickstep Kolekcja Perspective Quickstep
Kolekcja Largo Kolekcja Majestic Kolekcja Perspective
Kolekcja Perspective Wide Quickstep
Kolekcja Perspective WideURZEKAJĄCE WZORNICTWO
Podłogi laminowane Quick-Step wyróżniają się wysoką jakością i łatwością eksploatacji, ale tym, co od razu przyciąga wzrok, jest ich fantastyczny wygląd. W czym tkwi sekret? W autentycznej perfekcji projektowania i dbałości o szczegóły. Te zasady przyświecają naszym projektantom podłóg Quick-Step przy tworzeniu kolekcji, które w ciągu lat stale wywołują podziw i inspirują. Twoje wymarzone wnętrze może więc stać się rzeczywistością.

SZYBKOŚĆ MONTAŻU

Łatwa, szybka oraz intuicyjna metoda montażu podłogi laminowanej? To nie jest sen! System zatrzaskowy Uniclic firmy Quick-Step sprawia, że układanie podłogi przebiega błyskawicznie — nawet w najwęższych narożnikach pomieszczenia.

JAKOŚĆ I TRWAŁOŚĆ

Quick-Step poważnie traktuje ochronę Twojej podłogi. To właśnie dlatego podłogi laminowane Quick-Step są objęte długoterminową gwarancją — nawet do 25 lat — i pokryte wyjątkowo skuteczną warstwą ochronną Scratch Guard, dzięki której podłoga będzie nawet dziesięciokrotnie bardziej odporna na zarysowania.

BALTIC WOOD

Baltic Wood to wiodący producent
podłóg z drewna naturalnego
(europejskiego, amerykańskiego,
egzotycznego, bejcowanego,
szczotkowanego i fazowanego)

W ofercie Baltic Wood można zaleźć następujące kolekcje:

Kolekcja Timeless Baltic Wood

TIMELESS COLLECTION- artystycznie postarzane trójwarstwowe podłogi drewniane

Kolekcja artystycznie postarzanych dębowych podłóg we wzorze deski 1-rzędowej oraz 3-rzędowej klepki. Każdy rys wykonany ludzką ręką na powierzchni deski, niczym pędzlem malarza po obrazie, to zapis osobistych emocji, historii, myśli. Podłogi zachwycają efektami postarzania, m.in.: heblowaniem i szczotkowaniem, zacięciami, efektem „jak po korniku” czy misternym, również ręcznym, fazowaniem na każdym boku deski. Powierzchnie podłóg w modnej kolorystyce zostały uszlachetnione i zabezpieczone ręcznie wcieranym olejem ECO. Istnieje możliwość instalacji podłóg przy wykorzystaniu systemu ogrzewania podłogowego.

Kolekcja No Limits Baltic Wood


NO LIMITS COLLECTION- ultrawytrzymałe trójwarstwowe podłogi drewniane

Kolekcja ultrawytrzymałych dębowych podłóg we wzorze deski 1-rzędowej. Ultragruba warstwa drewna szlachetnego pozwala na renowację powierzchni aż do 9 razy. To unikatowa konstrukcja będąca doskonałym kompromisem pomiędzy długowiecznością deski litej, a stabilnością konstrukcji deski warstwowej. Głębia koloru została uzyskana przez uszlachetnienie podłóg barwnymi bejcami, olejem ECO lub lakierem matowym. Do wyboru modne szczotkowane powierzchnie. Na każdym boku deski elegancka mikrofaza. Istnieje możliwość instalacji podłóg przy wykorzystaniu systemu ogrzewania podłogowego.

Kolekcja Melody Baltic Wood

MELODY COLLECTION- ekspresyjne trójwarstwowe podłogi drewniane

Kolekcja podłóg drewnianych we wzorze deski 1-rzędowej i klepki 3-rzędowej skomponowanych z drewna dębu, jesiona i merbau. Każdy model z kolekcji zachwyca klasycznym pięknem podkreślonym lakierem półmatowym, matowym, olejem ECO oraz wyszukanymi barwami uzyskanymi dzięki różnokolorowym bejcom. Do wyboru gładkie powierzchnie (Square Edge), modne szczotkowane oraz deski z fazą i mikrofazą. Istnieje możliwość instalacji podłóg przy wykorzystaniu systemu ogrzewania podłogowego.

W ramach tej linii oferujemy podłogi ze szlachetnego drewna pochodzącego z Europy, Azji, Ameryki i Afryki. Duża paleta sortów od stonowanego Elegance poprzez klasyczny Natur, Harmony i Comfort po rustykalny Classic i Unique to niezaprzeczalna zaleta tej bogatej kolekcji. Dodatkowym smakiem tej kolekcji są uszlachetnienia powierzchni lakierem półmatowym, matowym, olejem UV (bezbarwnym lub barwnym) oraz różnokolorowymi bejcami. Kolekcję wzbogaciliśmy przez szczotkowanie. Dzięki temu podłoga z linii Style Line może być tak unikalna i stylowa jak Ty i Twój dom.

Kolekcja Jeans Baltic Wood

JEANS COLLECTION- dynamiczne trójwarstwowe podłogi drewniane

Kolekcja dynamicznych podłóg dębowych, we wzorze deski 1-rzędowej i klepki 3-rzędowej, których szczotkowane powierzchnie zostały uszlachetnione modnymi kolorami, nawiązującymi do klimatu i stylu europejskich metropolii. Każdy kolor dostępny jest w we wzorze deski oraz klepki, dzięki czemu można ułożyć je naprzemiennie w sąsiadujących pomieszczeniach, nie tracąc przy tym jednolitego koloru podłogi. Istnieje możliwość instalacji podłóg na systemie ogrzewania podłogowego.

WINEOMODERNADOSTĘPNE KOLEKCJE:

  • Moderna Vision
    Moderna Variation
  • Moderna Skyline
  • Moderna Horizon
  • Moderna Lifestyle
  • Moderna Vario

KATALOG MODERNA 2018 (plik PDF w j. ang.)