Blaty robocze

Wszystkie oddziały Intar posiadają szeroką ofertę blatów roboczych w atrakcyjnej cenie i bogatej kolorystyce,  z możliwością skorzystania z usług stolarskich i transportowych.

Blaty robocze produkowane przez firmę Kronospan przeznaczone są jako elementy wykończenia wnętrz, w szczególności na blaty kuchenne, blaty stołowe, blaty biurek, lady sklepowe czy też jako wyposażenie wnętrz banków, hoteli, szpitali i innych obiektów użyteczności publicznej.


Kolekcja blatów i powierzchni roboczych Kronospan została przygotowana z myślą o idealnym wykończeniu nowoczesnych wnętrz. Aktualna kolorystyka charakteryzuje się szerokim wzornictwem obejmującym 60 dekorów, które zostały podzielone na cztery grupy: drewno-mat, kamienie-mat, połysk i fantazja. Oferta szerokiej gamy dekorów odpowiada najnowocześniejszym trendom nie tylko w kraju, ale też za granicą. Uzupełnieniem oferty blatów roboczych jest szeroka gama akcesoriów wykończeniowych kolorystycznie dopasowanych do kolekcji blatów. Montaż oraz estetyczne wykończenie zapewnią listwy montażowe w dekorze aluminium.

 

 

Blaty robocze produkowane są na bazie płyty wiórowej typu P2 zgodnej z aktualną wersja normy PN-EN 312, w technologii postforming, polegającej na przyklejeniu do powierzchni płyty pod wysokim ciśnieniem wysokiej jakości laminatu dekoracyjnego HPL, którego parametry odpowiadają normie PN-EN 438-3. Dolna powierzchnia blatu pokryta jest specjalnym trójwarstwowym papierem przeciwprężnym. Miejsce zakończenia laminatu pokryte jest specjalną warstwą uszczelniającą z kleju poliuretanowego, zabezpieczającym przed dostaniem się wody pod powierzchnię laminatu podczas codziennego użytku.

 


Uzupełnieniem oferty blatów roboczych jest szeroka gama akcesoriów wykończeniowych kolorystycznie dopasowanych do kolekcji blatów roboczych tj. obrzeża melaminowane z klejem. Montaż oraz estetyczne wykończenie zapewnią listwy montażowe w dekorze aluminium.

FORMATY BLATÓW ROBOCZYCH DOSTĘPNYCH W INTAR
GRUBOŚĆ [mm] 28 | 38
SZEROKOŚĆ [mm] 600 | 1200
DŁUGOŚĆ [mm] 3040 | 4100