Pełna oferta drzwi najlepszych marek

Od ponad 10 lat Intar jest Autoryzowanym Dealerem największej fabryki drzwi w Polsce firmy PORTA. PORTA od lat dyktuje trendy na rynku stolarki drzwiowej w Polsce oraz na rynkach europejskich.  W Europie środkowej i wschodniej nie ma fabryki drzwi o tak dużej produkcji. Profesjonalne podejście producenta do swoich dealerów procentuje udanymi transakcjami. Intar z sukcesem sprzedaje te produkty na inwestycje indywidualne oraz instytucjonalne w całej Polsce.

W stałej ofercie posiadamy także szeroki asortyment innego  polskiego producenta- firmy DRE. Firma ta stale poszerza swoją ofertę o coraz to nowsze rozwiązania – np. drzwi szklane oraz, coraz częściej kupowane, drzwi bezprzylgowe. Szeroka gama nowoczesnych oraz klasycznych wzorów drzwi DRE, atrakcyjna kolorystyka powodują, że wielu Klientów odnajduje w tych produktach inspirację dla swoich pomieszczeń.

Od lipca 2012 r. nasz asortyment drzwi powiększył się także o ofertę jednego z najprężniej rozwijających się producentów stolarki drzwiowej- firmy INVADO.

Uzupełnieniem oferty Intar są drzwi wejściowe metalowe firmy SETTO. Atrakcyjna cena, ciekawa kolorystyka, szeroka gama tłoczeń oraz różne rodzaje przeszkleń,  grubości skrzydeł do 55mm składają się na wysoką atrakcyjność tych produktów. Oferowane drewniane drzwi zewnętrzne firmy ART-TOM cieszą się dużym powodzeniem u Klientów. Zastosowane przez producenta rozwiązania konstrukcyjne zwiększają szczelność oraz bezpieczeństwo drzwi.
Do wszystkich modeli drzwi oferujemy również szeroką gamę klamek, wkładek, samozamykaczy itd.

Oferta drzwi jest dostępna w salonach Intar w Ostrowie Wlkp. i Kaliszu. Wieloletnie doświadczenie pracowników, współpraca z największymi dostawcami – powodują, że Intar jest wiodącą tego typu firmą handlową na obsługiwanym rynku.


ZOBACZ KATALOGI Z NAJNOWSZĄ OFERTĄ PORTA, DRE, INVADO I INNYCH MAREK DOSTĘPNYCH W INTAR

 

KATALOGI INNYCH MAREK DRZWI DOSTĘPNYCH W INTARZE