Płyty HDF surowe

Wszystkie oddziały Intar posiadają w stałej sprzedaży surowe płyty HDF w atrakcyjnej cenie oraz dają możliwość skorzystania z usług stolarskich i transportowych.

Płyta HDF jest produktem drewnopochodnym o podwyższonej gęstości, której grubość zazwyczaj nie przekracza 6mm.

 

Płyta HDF produkowana przez Kronospan Szczecinek spełnia wysokie wymagania jakościowe związane z parametrami fizykomechanicznymi i chemicznymi wyrobu. Sucha metoda produkcji płyty HDF pozwala na zapewnienie idealnej powierzchni pod lakierowanie i okleinowanie foliami dekoracyjnymi oraz okleinami naturalnymi.

Płyta HDF jest produktem, który ma szerokie zastosowanie przede wszystkim w branży meblarskiej. Wykorzystywana jest jako materiał dla tylnych ścianek mebli skrzyniowych, tapicerowanych oraz elementów szuflad, a także do produkcji płyty komórkowej jako warstwa zewnętrzna przeznaczona do okleinowania lub lakierowania.

Produkt ten znajduje szerokie zastosowanie wśród wiodących producentów drzwi, stosowany jako zewnętrzne płyciny drzwiowe do dalszego uszlachetniania.

Płyta HDF wykorzystywana jest również w przemyśle opakowaniowym, do produkcji opakunku spełniającego wysokie wymagania fizykomechaniczne.

FORMATY PŁYT HDF DOSTĘPNYCH W INTAR
GRUBOŚĆ [mm] 2,0 | 2,5 | 3,0 4,0 | 5,0 | 6,0
SZEROKOŚĆ [mm] 2070
DŁUGOŚĆ [mm] 2500 | 2800
* inne formaty na zamówienie