PŁYTY i BLATY KAINDL

Austriacka firma Kaindl jest niekwestionowanym liderem w trendach w branży meblarskiej.

Wyróżniające się designem, niepowtarzalnym wzornictwem, pięknymi strukturami i fantastyczną jakością płyty laminowane marki KAINDL, wykorzystywane są przez najbardziej markowych, światowych producentów mebli i wykończenia wnętrz.

Od czerwca 2015 roku firma Intar jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Kaindl w Polsce. Wprowadziliśmy wówczas 9 dekorów płyt dwustronnie melaminowanych w strukturach synchronicznych z kolekcji Spectrum, pozwalających na stworzenie niepowtarzalnych mebli.

Kolekcja Spectrum austriackiej firmy wyróżnia się tym, że jako jedyna na rynku posiada dwustronną strukturą synchroniczną. Oznacza to, że z obydwu stron płyt jest ta sama, głęboka struktura synchronu odzwierciedlająca naturalną teksturę drewna.

W maju 2016 roku w ofercie Intar pojawiło się kolejnych 16 dekorów płyt w różnorodnych strukturach, co zaowocowało stałą kolekcją składającą się z 25 dekorów.

Dodatkowo wprowadziliśmy 5 dekorów blatów o naturalnych wzorach drewnianych, które przekonują znakomitym wykończeniem oraz realizmem struktur powierzchni. Uodpornione na uderzenia, ścieranie i zadrapania. Wyjątkowe i niepowtarzalne wzornictwo dedykowane jest dla najbardziej wymagających klientów, ceniących piękno, elegancję i doskonałą jakość. Od stycznia 2017 nasza oferta wzbogaciła się o nową szerokość blatów tj. 900mm, a od maja 2018 r. o kolejne 4 dekory blatów.

Kolekcje płyt i blatów dostępne są w ośmiu terenowych oddziałach firmy Intar, która jest autoryzowanym dystrybutorem w Polsce austriackiej firmy.

Do wszystkich dekorów płyt Kaindl oferujemy dopasowane w 100% obrzeże firmy Rehau w szerokościach: 0,8x23mm, 2x23mm, 2x43mm.

 

BLATY KAINDL- KOLORYSTYKA

Dostępne formaty blatów Kaindl:

38x600x4100mm

38x900x4100mm

Do każdego blatu, obrzeże blatowe GRATIS!

 

 

PŁYTY KAINDL- KOLORYSTYKA