PŁYTY RAUVISIO MINERAL

Tworzywo mineralne RAUVISIO firmy Rehau to nowoczesny materiał proponowany wszędzie tam, gdzie potrzebne są niestandardowe rozwiązania wzornicze.

Ma wszechstronne możliwości zastosowania: w kuchni, łazience, biurze, w otwartych przestrzeniach, gastronomii, hotelach, laboratoriach czy w pomieszczeniach medycznych.

Dzięki RAUVISIO mineral, łatwo stworzysz każdą, nawet najbardziej nietypową formę.

Płyta nośna REHAU z technologią XPS – najprostsze rozwiązanie we wszystkich przestrzeniach, również w miejscach narażonych na kontakt z wodą lub wilgocią.

Zalety:

- Odporna na wilgoć i wodę

- Możliwość zastosowania na posadzkach i ścianach.

- Wyjątkowo mocna podwyższona odporność na nacisk

- Proste przygotowanie i montaż

- 75 % lżejsza w porównaniu do płyt gipsowo-kartonowych

 

Przykłady zastosowań:

Oferta do zastosowania w łazienkach tworzy wyjątkowe spektrum dodatkowych możliwości aranżacji. RAUVISIO mineral w połączeniu z odporną na wilgoć płytą nośną można zastosować w każdym wnętrzu - bez ryzyka uszkodzeń w kontakcie z wilgocią lub wodą. Kompletny system nadaje się do użycia zarówno jako brodzik i ściana w kabinach prysznicowych, jak również jako blat.

Kombinacja wodoodpornej płyty z technologią XPS oraz tworzywa mineralnego RAUVISIO sprawia, że cały system idealnie nadaje się do powierzchni roboczych.

RAUVISIO oznacza przestrzeń, indywidualność i realizację nieszablonowych pomysłów. Produkt może stanowić główny element całej koncepcji pomieszczenia lub pełnić rolę kontrastu dla drewna, kamienia czy szkła. Dzięki możliwości tworzenia nietypowych form i kątów RAUVISIO to nie tylko tworzywo mineralne, ale też inspiracja do działania i projektowania nowych mebli.

 

 

KATALOG

RAUVISIO
MINERAL

(plik PDF)