Usługi transportowe

Firma Intar od początku swojej działalności nastawiona była na kompleksową obsługę logistyczną klienta, dlatego zawsze posiadała własną flotę transportową.


W 2002 roku uzyskaliśmy „Zaświadczenie na wykonywanie przewozów drogowych rzeczy na potrzeby własne”, natomiast od września 2007 posiadamy „Licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego rzeczy” i oprócz dystrybucji własnych wyrobów (sprzedawanych bądź zakupionych  przez Intar) świadczymy także usługi transportowe na terenie niemal całego kraju.


Obecnie staramy się również o uzyskanie „Licencji na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego rzeczy”.

 

Usługi transportowe w Intar


Do dyspozycji naszych klientów oferujemy:


1. Zestawy o ładowności 24 tony - ciągniki siodłowe Mercedes Actros + naczepy typu "firanka"  


2. Zestawy o  ładowności  od 12 do 24 ton -   samochód ciężarowy Mercedes AXOR  oraz samochody cieżarowe Mercedes Atego)  + przyczepa centralnoosiowa;  zabudowa pojazdu i naczepy typu firanka,    


3. Zestaw o ładowności   24 tony  - samochód ciężarowy wyposażony w dźwig hydrauliczny (tzw HDS) zakończony chwytakiem do palet  + przyczepa; zabudowa pojazdu i przyczepy skrzynia otwarta


4. Samochody dostawcze o ładownościach od 1 do 2 ton


Wszystkie nasze samochody ciężarowe wyposażone są w urządzenia rejestrujące GPS, mamy więc możliwość śledzenia na bieżąco, co dzieje się z powierzonym do przewozu ładunkiem i przekazania precyzyjnej informacji  zwrotnej do klienta. Posiadamy także ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika.

 

Intar- licencja na wykonywanie transportu drogowego rzeczy (plik PDF)


Chcesz dowiedzieć się więcej usługach transportowych w Intarze? Zapraszamy do działu Kontakt