fbpx

Prowadnice

Movento

Prowadnice Movento zapewniają zsynchronizowany i płynny ruch. Istnieje możliwość regulacji frontu w 4 wymiarach – front można regulować nie tylko na wysokość, ale również pod względem jego nachylenia. Możliwa jest również regulacja boczna i głębokości. Szybko, łatwo oraz bez użycia narzędzi. Prowadnice Movento są dostępne w dwóch klasach obciążenia – 40 i 60 kg. Stosując Servo-drive, Blumotion lub Tip-on można również zrealizować szuflady Movento bez uchwytów. Meble będą otwierały się po naciśnięciu powierzchni frontów.

Tandem

Tandem to system krytych prowadnic do szuflad z drewna. Prowadnice Tandem dostępne są w wielu długościach, obciążeniach 30 i 50 kg., z częściowym i pełnym wysuwem. Niezależnie od tego, czy szuflada jest montowana techniką na sprzęgło, czy na bolce, jej montaż przebiega szybko i łatwo. Dokładna regulacja frontów jest możliwa bez użycia narzędzi – za pomocą zintegrowanej regulacji wysokości. Prowadnice z pełnym wysuwem posiadają wbudowaną regulację nachylenia, która ułatwia odpowiednie ustawienie frontów.

Standard

Standard to sprawdzona prowadnica rolkowa. Prowadnica występuje z pełnym oraz z częściowy wysuwem. Odporne na zużycie wałki z tworzywa poruszają się lekko i spokojnie, bez zmiany pozycji. Wraz z niezawodnym systemem hamowania Blumotion szuflada z prowadnicą Standard zamyka się delikatnie i cicho.

W ofercie Intar można znaleźć także prowadnice kulkowe i rolkowe innych producentów.