fbpx

Wkłady do szuflad

Wkład do szuflad to nic innego jak sprytny organizer , który pozwoli uporządkować przestrzeń gdzie przechowuje się widelce, noże, łyżki, pomoce kuchenne czy inne drobne przedmioty. Dobrze dobrany wkład do szuflady spowoduje, że przedmioty we wnętrzu Twojej szuflady nie będą się przesuwały, a po każdorazowym otwarciu, zawartość będzie w tym samym miejscu. Można go także zastosować w szufladach z różnym przeznaczeniem i przechowywać w nim drobne przedmioty gospodarstwa domowego jak np. nici czy niewielkie narzędzia. Organizery do szuflad  dostępne są w różnych rozmiarach i różnych wariantach kolorystycznych. Organizery w zależności od rozmiaru mają różną ilość przegródek, najczęściej występują w kolorze białym lub srebrny metalik, wykonane są tworzywa sztucznego które jest bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości.

Ekskluzywne rozwiązanie proponuje marka Blum oferując organizery do określonych typów szuflad:

Ambia-line do Legrabox

System segregacji wewnętrznej Ambia-line jest elegancki i minimalistyczny, doskonale wpisuje się w design szuflad Legrabox, do których jest dedykowany.

System Ambia-line występuje w postaci ram, które można zamontować w okamgnieniu i ustawiać zupełnie dowolnie. O pewne mocowanie dba magnes lub elementy antypoślizgowe. Położenie listew poprzecznych można dowolnie regulować w zależności od wielkości przechowywanych przedmiotów.

Do szuflad Legrabox dedykowane są także praktyczne akcesoria kuchenne: wkład na sztućce oraz na noże, obcinarka do folii, uchwyt na talerze oraz na przyprawy.

Doskonałym sposobem na przechowywanie zapasów jest system szuflad wewnętrznych – Space Tower. Jest to szafa cargo oferująca ponadprzeciętnie dużo miejsca do przechowywania. Szuflady wewnętrzne można dowolnie zaplanować i wysuwać pojedynczo, mając dostęp do przechowywanej zawartości z trzech stron.

Ambia-line do Legrabox

Ambia-line do Legrabox

 

Orga-line do Tandembox

System segregacji wewnętrznej Orga-line oferuje wiele możliwości projektowania organizacji wewnętrznej mebla. Pojemniki Orga-line, listwy podłużne i poprzeczne mogą być dowolnie ustawiane w zależności od przechowywanych przedmiotów. W ten sposób w szufladach panuje porządek, a dostępne miejsce jest optymalnie wykorzystane.

Do szuflad Tandembox dedykowane są także praktyczne akcesoria kuchenne: wkład na sztućce oraz na noże, obcinarka do folii, uchwyt na talerze oraz na przyprawy.

Orga-line jest odpowiedni do szuflad Tandembox antaro oraz drewnianych z prowadnicami Movento i Tandem.

Orga-line do Tandembox