fbpx

Kierownik stolarni w Kępnie

INTAR Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, firma z wieloletnim doświadczeniem oferująca materiały płytowe i akcesoria do produkcji mebli poszukuje pracownika na stanowisko: 
Kierownik Stolarni
Miejsce pracy: Kępno

Zakres obowiązków

 • efektywne zarządzanie  zespołem pracowników
 • organizowanie i realizowanie procesu produkcji mebli twardych
 • realizacja założonych planów produkcyjnych i kosztowych
 • nadzór nad realizacją założonych celów produkcyjnych, egzekwowanie ilości i jakości produkcji
 • rzetelne prowadzenie dokumentacji, koniecznej do prawidłowego funkcjonowania firmy w zakresie pełnionych obowiązków
 • zapewnienie wykonywania pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami produkcyjnymi pod względem jakości, terminowości i efektywności
 • podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji procesu produkcji

Wymagania 

 • wykształcenie techniczne, preferowany profil: technologia drewna lub pokrewne
 • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w produkcji mebli
 • znajomość nowoczesnych technologii wykorzystywanych w przemyśle drzewnym i meblarskim, w tym maszyn CNC;
 • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, kierownicze i komunikacyjne
 • znajomość aplikacji MS Office;
 • umiejętność planowania i monitorowania działań pod względem ich kosztów materiałowych i efektywności;
 • mile widziana znajomość zagadnień systemu zarządzania produkcją

Oferujemy 

 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • atrakcyjne wynagrodzenie
 • przyjemną atmosferę i niezbędne wsparcie
 • możliwość przystąpienia do opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

Jeśli spełniasz nasze wymagania prosimy o przesłanie CV za pomocą opcji:

Klauzula zgody rekrutacyjnej

 

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając lub przekazując zgłoszenie rekrutacyjne do Intar Sp. z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że Administratorem danych jest Intar Sp. z o.o., ul. Odolanowska 60, 63-400 Ostrów Wielkopolski; NIP:622-24-30-543;   REGON250525170;  Nr KRS: 0000085446.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Intar Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: iodo@intar.pl.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 2 lat. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 2 lat.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem intar@intar.pl lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iodo@intar.pl.