fbpx

Panele dekoracyjne

Panele Moduloform

Panele dekoracyjne Moduloform to szeroka gama możliwości i szansa stworzenia indywidualnego wnętrza nie tylko w sypialni i garderobie, ale także w przestrzeni biurowej czy salonie. Panele ozdobne charakteryzują się oryginalnością kształtów i doskonałym designem. Dostępne w wersji pełnej i ażurowej, wykończenia: folia, lakier, fornir.

Katalog można znaleźć tutaj

Produkty gotowe Proform

Maskownice grzejnikowe  – dekoracyjne osłony grzejnikowe (maskownica na kaloryfer) dostępne są w dwóch grupach wzorniczych: ażurowej oraz ramowej, w różnych wymiarach i kolorach, z wykończeniem matowym oraz high gloss.

Modulowall – elementy dekoracyjne pozwalający w szybki sposób zmienić wnętrze. Dostępny jest w dwóch formatach, których łączenie zapewnia ciągłość wzoru
we wszystkich kierunkach. Produkt dostępny w kilku frezowaniach i kolorach, w wykończeniu matowym i high gloss.

Modulostyling – małe elementy dekoracyjne umożliwiające szybką aplikację na wszystkie rodzaje podłoża.  W standardzie dostępne jest kilka wzorów i kolorów zarówno w wykończeniu matowym jak i high gloss.

Wezgłowia – gotowe wezgłowia łóżek, pozwalające na samodzielne ich użycie i wzbogacenie elementami tapicerowanymi oraz możliwością różnorodnego oświetlenia.

Katalog można znaleźć tutaj

Modulo Kids

Modulokids to najnowsza kolekcja elementów dekoracyjnych do mebli i pokoju dla dzieci. Oferta obejmuje panele dekoracyjne i ażurowe na wymiar oraz elementy gotowe takie jak: wezgłowia łóżkowe, maskownice grzejnikowe, tablice i dodatki w   formie chmurek do zawieszania na ścianie. Elementy mogą być wykończone folią lub lakierem, niektóre z nich także lakierem magnetycznym.

Katalog można znaleźć tutaj