fbpx

Płyta wiórowa laminowana Cleaf

Płyty laminowane marki Cleaf to nowoczesny produkt z termiczne formowaną strukturą powierzchni. Znacznie grubsza i twardsza powłoka warstwy dekoracyjnej pozwala na uformowanie głębszych niż standardowe i naturalnie wyglądających struktur powierzchni, takich jak: drewno, skóra, beton, kamień czy tkanina.
Warstwa ta jest także barierą dla ewentualnej wilgoci kuchennej i łazienkowej oraz materiałem bardziej odpornym na zarysowania. Wysoka jakość wykonania, włoski design, wyszukane i głębokie struktury sprawiają, że zastosowanie płyt Cleaf pozwala na stworzenie wyrafinowanego i wyszukanego wnętrza.
Płyty CLEAF są produkowane w formacie 2800x2070mm i grubości 18 mm. Do każdej płyty CLEAF dostępne jest obrzeże, które w 100% pokrywa się z dekorem i strukturą płyty.

PIOMBO to innowacyjna matowa powierzchnia. Wprowadzenie nowatorskiej, opatentowanej technologii zastosowania żywic akrylowych utwardzanych za pomocą wiązki elektronów pozwoliło uzyskać wyjątkowe właściwości na powierzchni płyty meblowej, laminatu oraz obrzeża.
Rezultatem jest struktura praktycznie z zerowym odbiciem światła, która to cecha czyni go również odpornym na odciski palców, a mimo to powierzchnia jest delikatna i aksamitna w dotyku. Dodatkowo podwyższona odporność na zarysowania sprawia, iż jest to produkt idealny do zastosowania przy produkcji mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz. Można go stosować zarówno na powierzchnie pionowe, jak i poziome.

Katalog Cleaf sprawdź

Broszura Płyt Cleaf Piombo sprawdź

Katalog płyty akrylowe sprawdź