fbpx

PŁYTY RAUVISIO CRYSTAL

 

RAUVISIO crystal to lekkie, nietłukące szkło polimerowe. Materiał ten zachowuje wszelkie właściwości tradycyjnego szkła, łącząc je z zaletami laminatów termoplastycznych - jest przy tym wielokrotnie trwalszy. RAUVISIO crystal w wersji slim, dzięki wyjątkowej cienkości umożliwia montaż na ścianie np. jako splashback.

 

Obróbka nie wymaga skomplikowanych procesów - wystarczy zastosować standardowe narzędzia stolarskie, bez potrzeby ingerencji szklarza - dzięki temu ewentualne poprawki, docięcia czy otwory można wprowadzić nawet w końcowym etapie, tuż przed montażem. Niepowtarzalna głębia połysku przywodząca na myśl kryształ sprawia, że materiał doskonale sprawdzi się zarówno w kuchni, łazience jak i salonie.

 

Bogata kolorystyka, połyskowa i matowa powierzchnia oraz szerokie możliwości aranżacyjne sprawiają, że wachlarz zastosowań RAUVISIO crystal jest praktycznie nieograniczony.

 

Bezfugowe łączenie powierzchni z obrzeżem, a także możliwości wykończenia krawędzi frontów podkreśla aspekty praktyczne tego tworzywa - meble są odporne na zarysowania i łatwe w czyszczeniu, nadając elegancji wnętrzom nowoczesnym oraz wyrazu, w przypadku klasycznych projektów.

 

 

 

Katalogi RAUVISIO crystal:


Powierzchnie Rauvisio- doskonałość na każdej płaszczyźnie (plik PDF)

Rauvisio crystal- polimerowe szkło w Twojej łazience (plik PDF)

Rauvisio crystal- polimerowe szkło dla Twojej kuchni (plik PDF)

Powierzchnie Rauvisio- ekskluzywne laminaty do aranżacji łazienek (plik PDF)

 

Dowiedz się więcej na www.rehau.pl/crystal